Deelnemers

Op 10 juni 2018 zullen de volgende deelnemers aan de start verschijnen.

Standaard 0 -2,5 ton
Emiel Poelman International 733
Thomas Popken Mc Cormick 453
Ronald Leiting John Deere lanz 310
Rob Sloots Fendt 102S

 

Standaard 2,5 – 3,5 ton
Harold Strockmeijer Fiat 850
Bram Mulder International 824
Arjan Klasens IHC 644
Niek Soer Inter 844s
Floris Pluim Fiat 780
Hilvert ten Have Steyr 8065
Jan Roelf Hartlief Fendt 105s

 

Standaard 3,5 – 4,5 ton
Arjen Boekeloo Renault R96
Rick Pepping International 1046
Harmen Drent John Deere 3040
Ernst-Jan Knoppien Ford 6600
Michiel Mulder International 844-S
Jan-Lucas Dieterman Ford 6600
Andre Soer Inter 844s
Edwin Hageman Case 845 XL
Arjan Strockmeijer Fiat 850
Arjan Schutte Fiat 1000 DT
Jarno Hofsteenge Deutz D7505
Sipke Ausma John Deere 3130
jaapjan Oosterhuis John Deere 3350
Rick Talens Ford Super Major

 

standaard 4,5 – 5,5 ton
Arjen Boekeloo Landini 14500
Jordy Manning Inter 956xl
Jan Zomer IH 955
Anne van Dijk Case 1056Xl
Tim Post International 955
Anne te Velthuis International 1055
Larissa Lensing John Deere 3140
Robert Deddens New Holland T5060
Bert Jan Martens Inter 1055
Franke van der Lei John Deere 3130LS
Gert Jan Deddens Ford 6810
Andre van Bergen Deutz 13006
Hilvert ten Have John Deere 6120
Harm Beute John Deere 3140
Reinier Hatzman John Deere 3140

 

standaard 5,5 – 7,0 ton
Jasper Kievit International 1455xl
Jos Bakker International 1455 xl
Jakob de Vries Volvo BM 810
Wilko Hoogeveen Massey Ferguson 2680
Ilse de Boer International 1455XL
Jeroen Postema John deere 4040
Klamer Jan Staats Fendt 411 411
Gerwin Jansen New Holland m160
Sander Verwaijen Case 1455
David Kok New Holland t6030
Sipke Ausma John deere 6820
Johan Bos Hurlimann h6135
Hanne Moed Case MX 170

 

standaard 7,0 – 9,0 ton
Arend Sloot Fendt 716
Thomas Lanters Fendt 820
Roelf Tienstra John deere 4640
Jouke Bouma International 1455
Bert jan Jansen Fiat 160-90DT
Bjorn Pranger Case Cvx 150
Wolter Oosterhuis John Deere 7530
Jan Oosterhuis John Deere 6175 r
Peter Stiekema New Holland t7070
Sander Verwaijen Case 1455
Popke de Boer International 1455XL
Ronald Smit New Holland t7200
Noah Luth Case 956xl
Marcel Mennega Fendt 820
Roelf Tienstra John Deere 6190r

 

standaard 9,0 – 11,0 ton
Michiel Schuurman John deere 4240s
Joost Hut Case puma 215
Tjeerd de Vries Fiat 180 90
Jeroen Bakker Deutz 13006
Rick Prenger New Holland T7.315
Kevin de Groot Fendt 926
Jesse Jongstra Case Puma 220
Mark Tiggelaar Case Puma 230
Christian Buursema Case 1455

 

hobby sport 5,5 ton
Fokke de Vries International 1246

 

hobby sport 7,0 ton
Fokke de Vries International 1455
Jan Hendrik Potze Fiat 1300DT
Wienco Remmelink Massey Ferguson 8160
Marcel Rinsma Case 1455

 

Sport 2,5 ton
Ferdinand Swarts John deere 2130

 

sport 3,5 ton
Fokke de Vries International 856
Arjan Wolfs John deere 2130
Ronald Lukens Same Centurion 75
Jeroen Postema John deere 2130
Fokke de Vries Volvo bm 700

 

sport 4,5 ton
Jan Klok Steyr 1400
Albert Edens Fiat 180-90

De eerste trek is om 8:30 uur, zorg dat je optijd aanwezig bent!


Archief